Archive for May, 2011

Foto Nadruvis : Rocket-Cement. 2011 05 22

Fotografijos iš Nadruvio ir Rocket-Cement varžybų vykusių 2011 05 22.

Sunki pergalė. Nadruvis : Taurakiemis – 4:2. 2011 05 14.

Prieš varžybas komandos sudėtis džiugino. Grįžo vartininkas Marius ir debiutavo Laimis Jonikaitis, kuris mums jau per pirmąsias rungtynes tapo itin svarbiu žaidėju ir pergalės kalviu. Taurakiemis – komanda pažystama, nes buvome susitikę žiemos pirmenybių metu (plačiau apie žiemos varžybas). Tada laimėjome neypatingai sunkiai ir tikėjomės to paties ir šiandien, tačiau tai buvo klaida. Taurakiemis buvo puikiai pasiruošęs šioms varžyboms ir vos nenutempe mūsų ežero dugnan – puikiai gynėsi ir bandė kontratakuoti, laukdavo savo šanso. Rezultatą atrišo Deividas Fiodorovas pelnęs pirmąjį įvartį, tačiau po dešimties minučių varžovai atsakė tuo pačiu. Vis nesisekdavo rasti spragų Taurakiemio gynyboje. Antrojo kėlinio pradžioje įspūdingu smūgiu iš toli įvartį pelno Laimis ir atrodė, kad jau pergalė bus mūsų ir užteks minimalios persvaros. Deja, Taurakiemio vyrai taip nemanė ir išlygino rezultatą. “Lygiosios mums būtų tragedija” – panikavo Arūnas, tačiau baigiantis antrąjam kėliniui įspūdingą solo nuo vartų iki vartų atlieka Laimis ir atiduoda kamuolį laiku ir vietoje atsidūrusiam Tomui Gedučiui, kuris muša trečiąjį įvartį. Valio, dabar belieka apsiginti! Taurakiemio žaidėjai tikriausiai karštligiškai bandydami išlyginti rezultatą pamiršo gynybą ir leido nesunkiai prasiveržti Mariui Stankevičiui link vartų bei atiduoti pasą laiku ir vietoje atsidūrusiam tam pačiam Tomui, kuris ir vėl realizuoja progą įvarčiu. 4: 2 – nelengva pergalė. Neabejotinai geriausiu rungtynių žaidėju pripažintas Laimis. Vat taip va, reikia žaisti ir rodyti pavyzdį kitiems – šaunuolis!

Įvarčius pelnė:

Tomas Gedutis – 2,

Deividas Fiodorovas – 1,

Laimis Jonikaitis – 1.

Sport Fan 2011 m. vasaros sezono startas pažymėtas puikia pergale: Nadruvis:Vejas – 11:3. 2011 05 08

2011 m. gegužės 8-ą dieną įvyko pirmosios rungtynės Sport Fan vasaros turnyre lauke. Pasiruošimas rungtynėms nenudžiugino, nes neturėjome nei vieno etatinio vartininko, todėl į vartus teko stoti Sauliui.

Pradžia buvo nervinga ir chaotiška, žaidimas nesiklijavo nepaisant įmušto įvarčio penktąją žaidimo minutę. Priešininkai atsako įvarčiu 12-ą minutę, tačiau jau po poros minučių ivartį gražiu veiksmu pelno Marius Stankevičius. Nuo tos minutės žaidimas apstojo, susilygino beveik 15 minučių. Po vienos nadruviečių atakos Vejo komandos gynėjas desperatiškai pabando išsaugoti vartus nuo įvarčio pakišdamas ranką, tačiau – tai buvo esminė klaida nulėmusi visą rungtynių eigą. Baudinį gražiu smūgiu realizavo Evaldas. Po šios pražangos priešininkai sutriko, apleido gynybą ir blaškėsi po aikštelę nerasdami sau vietos ir bandydami desperatiškai pulti, kas atlaisvino jų užnugarį ir prasidėjo įvarčiai į lengvabūdiškai ginamus vartus.

Video iš rungtynių.

Visos nuotraukos.

Įvarčius pelnė:

Evaldas Garbauskas – 3,

Tautvydas Gudaitis – 2,

Egidijus Kavaliauskas – 2,

Justas Kasparavičius – 2,

Marius Stankevičius – 1,

Mindaugas Vaitiekaitis – 1.

Video Nadruvis : Vėjas. 2011 05 08

Video iš varžybų Nadruvis : Vėjas.

Nadruvis:Vejas – 11:3. 2011 05 08 from Nadruvis on Vimeo.

Foto nuotraukos. Nadruvis : Vejas. 2011 05 08

Foto nuotraukos iš rungtynių Nadruvis : Vėjas. 2011 05 08. Plačiau apie rungtynes.