Sunki pergalė. Nadruvis : Taurakiemis – 4:2. 2011 05 14.

Prieš varžybas komandos sudėtis džiugino. Grįžo vartininkas Marius ir debiutavo Laimis Jonikaitis, kuris mums jau per pirmąsias rungtynes tapo itin svarbiu žaidėju ir pergalės kalviu. Taurakiemis – komanda pažystama, nes buvome susitikę žiemos pirmenybių metu (plačiau apie žiemos varžybas). Tada laimėjome neypatingai sunkiai ir tikėjomės to paties ir šiandien, tačiau tai buvo klaida. Taurakiemis buvo puikiai pasiruošęs šioms varžyboms ir vos nenutempe mūsų ežero dugnan – puikiai gynėsi ir bandė kontratakuoti, laukdavo savo šanso. Rezultatą atrišo Deividas Fiodorovas pelnęs pirmąjį įvartį, tačiau po dešimties minučių varžovai atsakė tuo pačiu. Vis nesisekdavo rasti spragų Taurakiemio gynyboje. Antrojo kėlinio pradžioje įspūdingu smūgiu iš toli įvartį pelno Laimis ir atrodė, kad jau pergalė bus mūsų ir užteks minimalios persvaros. Deja, Taurakiemio vyrai taip nemanė ir išlygino rezultatą. “Lygiosios mums būtų tragedija” – panikavo Arūnas, tačiau baigiantis antrąjam kėliniui įspūdingą solo nuo vartų iki vartų atlieka Laimis ir atiduoda kamuolį laiku ir vietoje atsidūrusiam Tomui Gedučiui, kuris muša trečiąjį įvartį. Valio, dabar belieka apsiginti! Taurakiemio žaidėjai tikriausiai karštligiškai bandydami išlyginti rezultatą pamiršo gynybą ir leido nesunkiai prasiveržti Mariui Stankevičiui link vartų bei atiduoti pasą laiku ir vietoje atsidūrusiam tam pačiam Tomui, kuris ir vėl realizuoja progą įvarčiu. 4: 2 – nelengva pergalė. Neabejotinai geriausiu rungtynių žaidėju pripažintas Laimis. Vat taip va, reikia žaisti ir rodyti pavyzdį kitiems – šaunuolis!