Archive for January, 2013

Video Nadruvis:Kiemas. 2013 01 27

Plačiau apie rungtynes.

 

KAFF 7×7 žiemos pirmenybių grupių varžybų apžvalga

2012 12 01. Nadruvis : Garliava – 10:5.
Tai Aleksoto komandų derbis, tačiau tai nebuvo ta Garliavos komanda, su kuria nuolat konkuruodavome – žmonės visiškai kiti. Rungtynių pradžia buvo sunki. Per pirmas tris minutes prasileidome du įvarčius. Atsakomasis įvartis krenta į Garliavos vartus 8-ą minutę, kai M. Vaitiekaitis po Ugniaus perdavimo siunčia kamuolį i varžovų vartų tinklą. Deja, varžovai po minutės vel atsako taikliu šūviu, tačiau ėmus spausti varžovus šie įsimuša įvartį į savo vartus. Tada maišas atsiriša ir Vytautui, kuris iš eilės pelno du įvarčius. Muša įvartį varžovams ir Lukas, kad ir po baliaus, bet vis tiek dar pataiko į kamuolį. Po to, dar vieną įvartį muša Garliava – tik šį kartą ir vėl į savo vartus. Varžovai po tokios rungtynių eigos atrodo pasimetę ir praradinėja kamuolius ir paleidžia rungtynes. Pirmąjį įvartį galva muša J. Kasparavičius (Nadruvio Chiellini), o po dviejų minučių Vytukas. Du Garliavos įvarčiai nenumuša mūsų ūpo ir paskutines vinis šiose rungtynėse kala M. Vaitiekaitis bei Vytukas. 10:5 ir Game Over.

Įvarčiai:
V.Griškevičius -4,
L. Melaika – 2,
M. Vaitiekaitis – 2,
J. Kasparavičius – 1,

 

2012 12 29. Nadruvis : Vilijampolė – 5:2.
Tai rungtynės, per kurias reikia mušti kuo daugiau įvarčių, bet komandos įvarčių mušimo mašina šiuo metu sugedusi ir neaišku, kada bus suremontuota. Mūsų komandos puolėjui Vytautui nepasisekė – menisko trauma. Galbūt dėl to, šiose rungtynėse įmušėme tik penkis įvarčius. Priešininkų komanda atrodė silpnokai, o kai kuriems atrodė, kad dar reikėtų stadione su kamuoliuku padirbėti. Nepaisant visko, laimėjome, o ir įvarčius mušė skirtingi žmonės.

Įvarčiai:
A.Poška-1,
A. Stanaitis – 1,
M. Stankevičius – 1,
J. Kasparavičius – 1,
K. Maskvytis – 1.

 

2013 01 06.  Nadruvis : Nikola – 3:4.
Rungtynės, kurių nesinori prisiminti. Buvome stipresni, bet nusiteikimas pakišo koją. Pirmavome du kartus ir paleidome varžybas. Labiausiai įstrigo priešininkų puolėjo gudrus žaidimas – suvaidinęs kritimą vartininko aikštelėje uždirbo baudinį ir jį realizavo. Pirmąjį kėlinį laimėjome 2:1. Galbūt trūksta komandai treniruočių, nes fizinis pasirengimas pakišo koją.

Įvarčiai:
G.Sinkevičius -1,
A. Stanaitis – 1,
M. Stankevičius – 1.

 

2013 01 20. Nadruvis : Feniskas – 4:4. Po baudinių serijos 2:0.
Po pralaimėjimo prieš Nikolos komandą į aikštelę žengėme su noru reabilituotis. Rungtynių planas buvo spausti varžovus po visa aikštelę ir tai davė vaisių – jau pirmąją susitikimo minutę Evaldas Garbauskas nuginklavo „Fenikso“ vartininką. Dar po keletos akimirkų galėjome padvigubinti rezultatą, tačiau fortūna nebuvo mūsų pusėje. Deja, pirmajame kėlinyje prasileidome du įvarčius. Aišku, taip lengvai nepasiduodame ir per pertrauką prieš antrąjį kėlinį nusprendėme dar aktyviau spausti varžovą. Tas akivaizdžiai davė savo rezultatą. Jau 34-ą minutę Aistis smeigia įvartį, o dar po trijų minučių vėl pasižymi Nadruvio Messi Evaldas Garbauskas. Deja, prasileidžiame įvartį ir rezultatas išsilygina, tačiau po minutės Marius Stankevičius (specialiai grįžęs dėl šių varžybų iš Lazio) atsako tuo pačiu. Mes priekyje – 4:3. Atrodo, kad viskas baigiasi, tačiau paskutinėmis sekundėmis Fenikso vartininkas meta aukštą kamuolį mūsų vartų link, kur jo laukė stambus ir aukštas komandos draugas. Nei pastumsi, nei parisi ir to užteko – vos pakaušiu lietęs kamuolį siunčia jį pro mūsų užsimiegojusio vartininko rankas. Baudinių serija, o mes jos nemėgstame, nes mums visada nesiseka, bet ne šį kartą. Reabilituotis už praeitą pusfinalį 2011/2012 žiemos pirmenybėse gali ir E. Garbauskas ir Aivaras ir tai jie padaro. Šio momento didvyriu tampa Aivaras atrėmęs vieną smūgį. Aiva, nenukabink nosies ir treniruokis!

Įvarčiai:
E.Garbauskas -2,
A. Stanaitis – 1,
M. Stankevičius – 1.

 

2013 01 27. Nadruvis: Kiemas – 5:6.