Archive for July, 2010

Nadruvis : Simas – 0 : 2. 2010 07 24

Priešininkai iš Simo komandos susirinko kaip niekad gausiai. Tai rodo, kad šios rungtynės jiems buvo itin svarbios. Deja, atostogų metu mūsų komanda yra aptirpusi, o 34 laipsnių karštis padarė savo. Žaidėme tik pirmąjį kėlinį. Keturi smūgiai į vartus iš penkių buvo padaryti kaip tik pirmajame kėlinyje. Antrasis buvo daugiau ištvermės ir ilgo atsarginio suolelio kėlinys. Simo komanda keitėsi kaip troleibuse ir mes į tai niekaip negalėjome atsakyti…

Foto iš varžybų rasite čia.

Nadruvis : Elodena – 0 : 3. 2010 07 17

Duobė. Įdomu kada laimėsim? 2010 metų vasara išliks atmintyje kaip viena iš karščiausių vasarų. Pirmasis šiu varžybų kėlinys prasidėjo apylyge kova, tačiau jau įpusėjus kėliniui buvo aišku, kad prarandame kontrolę aikštės viduryje. Be to, kad ir kaip būtų gaila prasileidžiame įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje. Sunku pasakyti, kas nutiko antrajame, tačiau žaidimas visiškai sugriuvo. Galbūt, tam įtakos turėjo taktinio išsidėstymo pakeitimas, kuris visiškai neatnešė naudos ir tik padidino suirutę aikštelėje. Įpusėjus antrajam kėliniui Tautvydas Petrušaitis griaunamas Nadruvio baudos aikštelėje ir skiriamas baudinys į vartus. Beje, šis teisėjo sprendimas buvo gana abejotinas ir sukėlė pasipiktinimo bangą komandoje, o taip pat ir išmušė iš vėžių. Po keletos minučių puolėjo pozicijoje žaidusį Arūną Jankūną baudos aikštelėje grubiai stabdo Elodenos gynėjas Gintaras Petrevičius, tačiau teisėjo švilpukas tyli tuo sukeldamas visą stadioną ant kojų. Visiškai nesuprantamas ir neprofesionalus teisėjo elgesys sudaužė bet kokį psichologinį nusiteikimą ir trečias įvartis praleistas paskutiniosiomis antrojo kėlinio sekundėmis tebuvo to išdava. Reikia pripažinti, kad Elodena buvo stipresnė, tačiau teisėjavimas tikrai sugadino šias rungtynes.

Nuotraukos iš varžybų.

Nadruvis : Strike – 1:2. 2010 06 19

Buvome nubausti už tai, kad tinkamai neįvertinome varžovo. Nors ir įmušėme pirmieji (Aurimas Švelnys), tačiau nesusipratimas ir chaotiškumas gynyboje padarė savo. Reikia pripažinti, kad Strike tą dieną buvo stipresni, geresni ir vertesni pergalės.