Archive for February, 2012

Salės turnyro Let’s GO apžvalga. Ketvirtfinalis. Nadruvis – Fk “Babtai” 3:0

Nadruvis – Fk “Babtai” 3:0 (0:0). 2012 02 19

Žaidėme be penkių pajėgiausių žaidėjų, tačiau įrodėme, kad esame komanda ir pelnytai nugalėjome. Šaunu, bet pusfinalyje jau laukia REF-KK.

Įvarčiai:
35′ 1:0 D. Fiodorovas
49′ 2:0 U. Veprauskas
49′ 3:0 E. Vytuvis

Video Nadruvis : Babtai – 3 : 0. 2012 02 19

Nadruvis : Babtai – 3 : 0. 2012 02 19 from Nadruvis on Vimeo.

Salės turnyro Let’s GO apžvalga. Paskutinios trejos rungtynės prieš atkrentamąsias

Nadruvis : Smūgis – 7 : 3 (2:1). 2012 01 21

Sunkokos rungtynės, kur pirmajame kėlinyje rezultatas buvo tik 2:1 mūsų naudai, tačiau antrajame reikalai pajudėjo į gerąją pusę. Video prieš Smūgį.

 

Nadruvis – Ref-KK 7:8 (1:5). 2012 01 30.

Atrodė, kad pralaimėjome rungtynes jau pirmajame kėlinyje, tačiau antrajame pavyko atsilošti ir išlyginti rezultatą, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje iki galo neapsigynus priekinės linijos žaidėjui praleidome įvartį ir patyrėme antrąjį pralaimėjimą. Video Nadruvis : REF KK.
Įvarčiai: Eimantas Vytuvis -1, Vytautas Griskevicius -2, Ugnius Veprauskas -2, Evaldas Garbauskas -1, Aistis Stanaitis -1. Įspėjimai: Marius Stankevičius.

 

Nadruvis – Potvynis 9:0 (4:0). 2012 02 10.

Akivaizdi pergalė, tačiau vis nesustojantis žarstyti komplimentus V. Griškevičius buvo pašalintas iš aikštės ir kaip pasirodė veliau – suspenduotas trejomas rungtynėms, kas reiškia – karjera šiame turnyre baigėsi. Neatsakingas ir neapgalvotas poelgis turint omenyje – tai, kad komanda pateko į atkrintamąsias rungtynes, o šio žaidėjo netektis komandai yra didelė.
Įvarčiai: Tadas Vitkauskas -1, Vytautas Griškevičius -1, Evaldas Garbauskas -2, Aistis Stanaitis -2, Meirūnas Stankevičius -3.

Įspėjimai: Meirūnas Stankevičius, Vytautas Griškevičius.

Pašalinimai: Vytautas Griškevičius.

Rungtynių prieš Potvynį video.

Po antrojo etapo nepralaimėję.

Nadruvis : Feniksas-2 – 4:2. 2012 01 22

Pasitaikė klampi komanda, o ypač dėl to, kad teisėjavo šioms rungtynėms Fenikso komandos žaidėjas. Tik prieš pačias varžybas sužinojome apie tokį akibrokštą, bet jau nieko negalėjome padaryti. Apėmė bloga nuojauta, kuri žaidimo metu pasiteisino. Pirmas įvartis krito po grubios teisėjo klaidos, kai buvo įskaityta pražanga mūsų komandos žaidėjui, tačiau iš tikrųjų buvo prasižengta prieš jį. Baudinio realizacija, kuri baigėsi įvarčiu į mūsų vartus, tiesa sakant, buvo nebloga.

Reikiamu momentu prabilo mūsų Messi’s Evaldas Garbauskas sušaudęs priešininkų vartininką du kartus iš eilės. Feniksas atsako išlyginamuojų įvarčiu, tačiau tas pats Garbauskas persveria rezultatą ir pelno hatrick’ą. paskutinę vinį į Fenikso-2 karstą kala Ugnius Veprauskas.

Įvarčiai:

Evaldas Garbauskas – 3,

Ugnius Veprauskas – 1.

 

Nadruvis : Vertigo Rocket Cement – 10 : 3. 2012 01 29

Prieš šias varžybas visi norėjome keršto už vasarą, buvom užsidegę ir nusiteikę žūtbūt laimėti ir… nesulaukėme jokio pasipriešinimo. Pajutę pergalę jau žaidėme padrikai, tačiau Rocket Cement’ai vistiek negalėjome nieko padaryti. Užtikrinta pergalė!

Įvarčiai:

Evaldas Garbauskas – 4,

Vytautas Griškevičius – 3,

Eimantas Vytuvis – 1,

Ugnius Veprauskas – 1,

Marius Stankevičius – 1.