Archive for October, 2010

KAFF turnyras Spalio 23 d.

Dalyvaujam !

Kodėl vyrai negali gyventi be futbolo?

Apie amžiną vyrų meilę futbolui seniai žinome. Daugelis moterų jau susitaikė su tuo, kad mėgstamos komandos rungtynių jie neiškeis į nieką kitą pasaulyje. Vis dėlto kai kurias dailiosios lyties atstoves tai, kad jų mylimieji, stebėdami futbolo rungtynes, tarsi išnyksta iš šio pasaulio, vis dar žeidžia.

Taigi, kas lemia tokią didelę vyrų meilę futbolui?

Vyrai mėgsta laimėti.

Troškimas laimėti gimsta dar vaikystėje. Visi berniukai mėgsta lenktyniauti, varžytis, kas stipresnis ir ištvermingesnis. Jiems užaugus, pergalės troškimas niekur nedingsta. Suaugę vyrai ne mažiau azartiškai gainioja futbolo kamuolį po aikštelę, muša įvarčius, o tie, kurie nežaidžia, aktyviai palaiko mėgstamą komandą.

Vyrams reikia laiko sau.

Vyrams patinka stebėti sportininkus, jų varžymąsi tarpusavyje, tai, kaip jie demonstruoja savo ištvermę, jėgą, vikrumą. Tokiais momentais vyrai serga už kiekvieną savo mylimos komandos žaidėją. Jiems taip pat patinka žiūrint futbolą šiek tiek atsitolinti nuo žaidimo ir pamąstyti apie savo problemas, gyvenimą, pabūti su savimi.

Vyrus žavi komandos trenerio vaidmuo.

Visi vyrai norėtų pabūti futbolo komandos trenerio vietoje, duoti nurodymus žaidėjams, analizuoti praėjusių rungtynių klaidas, daryti tam tikras išvadas, ieškoti geriausios žaidimo taktikos. Žiūrėdami rungtynes vyrai nejučia ima įsivaizduoti, kad jie patys vadovauja rungtynėms.

Vyrams itin patinka aktyvūs žaidimai.

Futbolas – labai aktyvus ir intensyvus žaidimas, todėl jis patinka daugumai vyrų. Kiekvienas žaidėjas atlieka komandoje tam tikrą vaidmenį ir yra svarbus siekiant bendro tikslo – pergalės. Žiūrėdami rungtynes vyrai jaučia tam tikrą įtampą, išgyvena, kad viskas vyktų taip, kaip reikia, kad niekas nesutrukdytų jų komandai pasiekti pergalę.

Futbolas suteikia galimybę susirasti draugų.

Futbolas sujungia žmones, tos pačios komandos sirgalius iš skirtingų šalių ar įvairių tos pačios šalies vietų. Sirgaliai greitai užmezga draugiškus santykius, nes jie turi bendrų interesų. Matytas rungtynes jie gali aptarinėti valandų valandas.

Kaip neišnykti iš vyro akiračio futbolo rungtynių metu?

Jeigu nenorite likti nuošalyje, kai jūsų mylimas vyras žiūri futbolą, stebėkite rungtynes kartu – tegul jis mato, kad jūs taip pat domitės šia sporto šaka. Pasiteiraukite apie žaidimo taisykles, jis mielai pasidalins savo žiniomis. O pokalbius kitomis temomis atidėkite tinkamesniam laikui…

www.balsas.lt

Nepraleiskime šanso!

VŠĮ “Sporto renginių ir laisvalaikio organizatorius” kartu su LFF ir KAFF ragina visus Lietuvos futbolo mėgėjus ir prijaučiančius šiai sporto šakai burtis į komandas ir dalyvauti 7 prieš 7 futbolo turnyre. Spalio 23-24 dienomis vyksiantis turnyras apvainikuos sėkmingai pasibaigusias KAFF 7×7 mėgėjų lygos varžybas, kuriose šiemet varžėsi net 30 komandų iš Kauno miesto ir jo regionų.

Visgi šio turnyro organizatoriai tikisi sulaukti komandų ne vien iš Kauno ir ragina ir kitų miestų, bei miestelių futbolo mėgėjus burtis į komandas. “Šiame turnyre gali dalyvauti visi norintys. Nesvarbu ar tu iš Kauno, Vilniaus ar kito miesto. Mūsų tikslas yra sukviesti visus futbolui neabejingus žmones, kad šie galėtų gerai praleisti laiką kartu su savo draugais, kolegomis ir bendraminčiais. Svarbu kad mūsų būtų daug ir mes galėtume mėgautis futbolu”, – teigė mini turnyro organizatoriai.

Šio turnyro metu KAFF 7×7 mėgėjų lygos varžybose dalyvavusios komandos galės tarpusavyje dar kartą išbandyti jėgas, o naujos ekipos turės progą susipažinti su varžybų vykdymo sistema bei NFA dengto maniežo dirbtine aikšte.

Šiame turnyre bus leidžiama dalyvauti visiems futbolo mėgėjams – tiems kurie žaidžia ne aukštesnėje nei III lygoje. Komandos turnyre sužais minimum tris rungtynes, o pasirodžiusios sėkmingai pirmajame etape gali tikėtis sužaisti ir daugiau. Rungtynių trukmė – vienas kėlinys, kuris truks 20 minučių. Komandos savo sąrašuose gali turėti iki 20 žaidėjų.

Dalyvio mokestis (komandai) – 200 lt. (Komandai – 3-5 rungtynės). Turnyro vieta – NFA dengtas maniežas, Kaunas, Aušros g. 42D.

Atspausdintas paraiškas (parsisiųsti) ir dalyvio mokestį prašome iki spalio 22 dienos, 18 val. imtinai, pristatyti į “Sportfan” parduotuvę, kuri randasi Nacionalinės futbolo akademijos patalpose, adresu – Aušros g. 42 D. Informacija tel. 8610 14466 Rolandas Dubosas.

Turnyro burtai ir komandų paskirstymas į grupes vyks spalio 22 dieną 19 val. Nacionalinėje futbolo akademijoje.

Informacija – KAFF.lt

Dėl Šakiu futbolo lygos salės futbolo turnyro

Oficialių šaltinių teigimu salės futbolo pirmenybės prasidės 2011 m. Sausio mėnesį.

Sporto klubo Audra turnyras. 2010 10 17

Spalio 17 dieną Šakiuose naujame dirbtinės dangos “garde” vyko 5×5 turnyras. Buvo galima registruoti ne daugiau septynių žaidėjų, todėl nusprendėme daryti dvi komandas, kad visi nadruviečiai pasižaistų.  Antrosios komandos sudėtyje buvo Lukas Damušis, Nerijus Mileris, Vytautas Bastys, Mindaugas Ripinskas, Andrius Aštrauskas, Justas Kasparevičius ir Aurimas Janarauskas prisijungęs iš Simo komandos. Pirmąją komandą sudarė: Marius Valaitis, Paulius Valaitis, Darius Lažauninkas, Mantas Valukonis, Mindaugas Vaitiekaitis, Aistis Stanaitis ir Evaldas Garbauskas (Kriūkai).

Pirmieji į aikštelę išbėgo Nadruvio antrosios komandos žaidėjai. Varžovas – Vulkano jaunimas.  Gerai pažystami priešininkai. Pirmosios varžybų sekundės nuteikė optimistiškai. Labai greitai spaudimo dėka pirmąjį įvartį pelno Nerijus Mileris. Gera pradžia pusė darbo, bet, deja, taip neatrodė Vulkaniečiams, kurie susigriebė ir įmušė du įvarčius. Pirmojo kėlinuko pabaigoje Justas Kasparevičius lygina santykį ir komandos eina pailsėti. Antrajame kėlinyje žaidimas nesusiklosto – matosi susižaidimo stygius ir elementarios tvarkos nesilaikymas. Prasileidžiame 3 įvarčius be atsako. Galutinis rezultatas 5:2, o turnyras vykstantis vieno minuso sistema – baigtas.

Paskutiniai į aikštelę išbėgo Nadruvio pirmosios komandos žaidėjai. Priešininkas – Kidulių Elodena. Gauti tokį priešininką tokio tipo turnyre daugiau nei nesėkmė. Žaidimas vyko apylygiai, atsargiai. Komandos pasitikrindavo smūgiais į vartų plotą, tačiau pirmajame kėlinyje niekam pasižymėti nepavyko. Antrasis kėlinys panašus, tačiau gynėjo prarastas kamuolys netoli savų vartų nulėmė tai, kad turnyras baigėsi ir pirmajai komandai. Dar bandėme šturmuoti priešininkų vartus, tačiau šūviai buvo netaiklūs. Ką gi, sekasi stipresniems.

Daugiau foto.

Akimirka video iš Nadruvio-1 ir Elodenos varžybų.