Archive for March, 2011

Nadruvis : Tebodin – 7:4. 2011 03 06

Rungtynės su pažįstamu priešininku. Prieš Tebodin komandą esame žaidę turnyre Kiduliuose ir draugiškas varžybas Kaune. Tai gerai susižaidusi komanda. Keista, kad ji kol kas neparodo rezultato turnyruose.

Rungtynes pradėjome susikaupę. Jau penktąją minutę Deividas Fiodorovas išveda komandą į priekį. Po to savo šūviais rezultatą padidina Eimantas Vytuvis ir Saulius Bučius. Na, o pirmo kėlinio valsą užbaigia Mindaugas Vaitiekaitis po puikaus Justo Kasparavičiaus perdavimo. 4:0 – solidi persvara po pirmojo kėlinio.

Nepaisant gausiai teigiamo rezultato – kažkas atsitiko..Per devynias minutes prasileidome keturis įvarčius. Tuojau pat savo žodį tarė Marius Stankevičius pelnydamas svarbiausią mačo įvartį iš dvidešimt metrų. Po trejių minučių Evaldas Garbauskas muša gražiausią rungtynių įvartį – permeta kamuolį per išbėgusį vartininką i vartų tinklą. Na, o paskutinį įvartį muša Saulius Bučius ir pelno pirmąjį dublį.

Įvarčius mušė:

Saulius Bučius – 2,

Deividas Fiodorovas – 1,

Marius Stankevičius – 1,

Mindaugas Vaitiekaitis – 1,

Eimantas Vytuvis – 1,

Evaldas Garbauskas – 1.

Nadruvis : Kvintencija – 3 : 4. 2011 02 27

Praktiškai pavyko surinkti stipriausią komandos sudėtį, tačiau pirmajame kėlinyje jautėsi, kad komanda jaudinosi, darė klaidų ir neišnaudodavo galimybių pelnyti įvartį. Tuo tarpu varžovai iš Kvintencijos jautėsi kaip žuvys vandenyje – darė spaudimą ir kontroliavo rungtynių eigą. Priekinei linijai puolime sunkiai sekėsi sustyguoti žaidimą, trūko perdavimų, tarpusavio supratimo. Po pirmojo kėlinio Kvintencija pirmavo 3:0. Pažymėtina tai, kad Kvintencijos gynėjas nutraukė mūsų ataką ranka ir už tai gavo tik geltoną kortelę… Antras kėlinys visas varžybas apvertė aukštyn kojom. Po Deivido Fiodorovo įvarčio rezultatas sušvelnėjo 3:1, tačiau varžovai neužilgo atsakė taikliu šūviu ir vėl nutolo 4:1. Jau tą pačią minutę prie varžovų vartų tinkamu laiku tinkamoje vietoje atsiradęs Justas Kasparavičius nuginkluoja varžovų vartininką, o po minutės savo įvarčių kraitį atidaro ir Marius Stankevičius (ne tas iš Valencia, bet mūsų Svaras 🙂 ). Šturmas… taip… bet nerealizavom progų. Galutinis rezultatas 3:4.

Įvarčius pelnė:
Deividas Fiodorovas – 1,
Justas Kasparavičius – 1,
Marius Stankevičius – 1.

Video iš rungtynių.

Video Nadruvis : Kvintencija – 3 : 4. 2011 02 27

Plačiau apie varžybas.

Nadruvis : Kvintencija – 3:4. 2011 02 27 from Nadruvis on Vimeo.