Archive for August, 2010

Nadruvis : Vulkanas 94 – 6 : 1. 2010 08 21

Tai buvo lemiamos rungtynės dėl aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje. Žinojome, kad Vulkano jaunoji komanda buvo įveikusi Simą, prieš kurį pralaimėjome. Buvome nusiteikę rimtai kovai. Nuo pat pradžių pradėjome spausti jaunuosius varžovus, stengėmis neleisti įžaisti kamuolio. Šie mūsų veiksmai ko gero ir išmušė iš vėžių priešininkus. Jau 4 minutę įvartį muša Žilvinas, o po minutės tą patį padaro ir Mindaugas Vaitiekaitis po puikaus Giedriaus Murausko perdavimo. Antras kėlinys taip ir baigiasi 2:0. 38 minutę vėl pasižymi Žilvinas, o 46 minutę savo kraitį atveria ir Aurimas. Po dvieju minučių savo įvartį kala ir Giedrius Murauskas po Mindaugo Vaitiekaičio perdavimo, o benefisą užbaigia Aurimas pelnydamas antrąjį savo įvartį paskutiniąją minutę. Jaunieji vulkaniečiai 45 minutę muša įvartį, tačiau jis didelės reikšmės jau nebevaidina.

Įvarčius pelnė:

Žilvinas Šimaitis – 2,

Aurimas Švelnys – 2,

Giedrius Murauskas – 1,

Mindaugas Vaitiekaitis – 1.

Foto: www.futbolas.eu

Nadruvis : Smalinininkai – 1 : 5. 2010 08 14

Rungtynės, kurios galėjo baigtis kitaip… Rezultatas pirmąjį kėlinį buvo lygus ir mūsų komanda pavojingiau nei priešininkai regzdavo atakas ir smūgiuodavo į vartus. Pirmojo kėlinio gale vartininkas padaro grubią klaidą praleisdamas kamuolį virš savęs ir Smalinininkai išsiveržia į priekį. Po pertraukos rungtynių scenarijus pasikeitė. Prasileidome dar du įvarčius į savo vartus, kad ir kokie abejotini jie būtų, ir nepaisant Vytauto Griškevičiaus pelnyto įvarčio daugiau nieko nepavyko išlaužti. Rungtynių pabaigoje galutinai išsiderino komandos žaidimas. Galutinis rezultatas 1:5 mūsų nenaudai.

Komandai trūko užsidegimo, o Smalininkai labiau norėjo laimėti.

Foto: www.futbolas.eu

Nadruvis : Sukabliataškiai – 2 : 1. 2010 08 07

Rugpjūčio 7 d. buvo karščiausia vasaros diena (35 laipsniai karščio). Atrodo, kad diena tinkamesnė gulėti prie vandens, o ne futbolui. Beje, Šakių Varpo stadionas yra vienas iš ilgiausių šio turnyro stadionų. Nusimatė nelengvos rungtynės, o ir keitimui tik vienas žmogus. Jau pirmoje kėlinio pradžioje proga pasižymėti turėjo Aistis, tačiau kamuolys praskriejo visai šalia vartų. Taip pat pirmąjame kėlinyje savo šansų neišnaudojo ir Vytautas Bastys. Komandos žaidimas atrodė subalansuotas, tačiau be įvarčių. Sukabliataškių komandos žaidėjų individualūs reidai neduodavo vaisių, o ir atrodė be gilesnės minties, todėl apsiginti didelio vargo nebuvo. Pirmojo kėlinio pabaigoje Aurimui Švelniui pavyko įmušti įvartį.
Po pertraukos buvo aišku, kad Sukabliataškių komanda stengsis išlyginti rezultatą. Pavienės priešininkų atakos ilgai nedavė vaisių iki 47 varžybų minutės, kai Mindaugas Vaitiekaitis neapdairiai praleido priešininko paleistą kamuolį tarp kojų. Rezultatas lygus 1:1. Sausų vartų nepadėjo išgelbėti net suskubęs pagalbon Žilvinas. Rungtynių pabaigoje praleistas įvartis ypač sukomplikavo situaciją, tačiau Sukabliataškių komanda visiškai pamiršo apie gynybą. iš dešiniojo šono Aurimo keltą kamuolį tas pats Žilvinas nukreipė į vartų tinklą. 2:1 laimim ir pergalės jau nebepaleidome.
Įvarčius pelnė:
Aurimas Švelnys – 1,
Žilvinas Šimaitis – 1.

Nadruvis : Vilkija video. 2010 07 31

Plačiau apie rungtynes.

Fotogalerija iš rungtynių.

Nadruvis : Vilkija – 2 : 7. 2010 07 31

Eilinis karštas šeštadienis, bet gerai nors tiek, kad kažkiek debesuotas…

Žvelgiant į komandos sudėtį kamavo nerimas, nes neturėjome nei vieno tikro vartininko iš dviejų. Komandos gelbėtoju vartuose tapo Mindaugas Ripinskas. Šiose rungtynėse taip pat debiutavo naujasis mūsų puolėjas Vytautas Griškevičius. Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis Vilkijos futbolininkai užgulė Nadruvio komandos vartus, tačiau įmušti nesugebėjo. Tuo pačiu atsakėme ir mes. Deja, Vytauto Griškevičiaus iš kampinio kelto kamuolio niekas nepasitiko prie tolimesnės štangos. Antru bandymu, tas pats Vytautas Griškevičius perduoda kamuolį į vartininko aikštelę įbėgusiam Mindaugui Vaitiekaičiui, tačiau šis nevykusiai slysteli ir neišnaudoja šimtaprocentinės progos. Kaip komandos nariai sakė, šis įvartis galėjo nupaišyti visai kitą rungtynių scenarijų, bet deja… Klaidos ir minkštas -žaidimas gynyboje suteikė Vilkijos futbolininkams pernelyg daug laisvės prie Nadruvio vartų. Tomis progomis priešininkai puikiai pasinaudojo ir rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 2:0 mūsų nenaudai. Antrasis kėlinys neišsprendus pirmojo kėlinio klaidų taip pat nieko gero nežadėjo – kamuolys strigo tarp Nadruvio komandos gynėjų kojų. Dar vienas įvartis į mūsų vartų tinkle… Viltis atrodo atgijo, kai Vytautas Griškevičius tiksliu smūgių nuginklavo Vilkijos vartininką, bet priešininkai čia pat atsakė tokiu pačiu taikliu įvarčiu. Pralaimime 4 : 1. Po keitimo aikštėn išbėgęs Mindaugas Vaitiekaitis po Žilvino Šimaičio perdavimo prasiveržia kairiu kraštu ir atiduoda kamuolį debiutantui Vytautui Griškevičiui, kuris galingu smūgiu vėl nuginkluoja priešininkų vartininką. 4 :2, atrodo dar ne viskas buvo prarasta, bet kaip tik tuomet ir prasidėjo velniava…

Ko gero neatlaikėme rungtynių tempo ir per daug darėme klaidų gynyboje, o neturėdami keitimų sunkiai galėjome prilygti puikiai į varžybas susirinkusiai Vilkijos komandai. Dar trys įvarčiai į mūsų komandos vartus ir traukinys nuvažiavo…

Nadruvio komandai du įvarčius šiose rungtynėse pelnė Vytautas Griškevičius.

Daugiau foto iš rungtynių.