Archive for December, 2010

Nadruvis:Lankesa – 2:7. 2010 12 19

Žaidimui buvo registruoti 9 žaidėjai. Na, daugiau ir nebuvo tą dieną. Ko gero tai ir turėjo įtakos galutiniam šių varžybų rezultatui.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2:2, nors buvo momentų kai galėjome išsiveržti į priekį. Varžovų stovykloje matėsi nerimastingos nuotaikos, tačiau viskas sugriuvo antrajame kėlinyje, kai prasileidome du intin žioplus įvarčius. Prasidėjo klaidų virtinės ir įvarčiai pabiro į mūsų vartų tinklą. Nuovargis, o po jo ir pasireiškiantis chaosas visiškai sunaikino protingą žaidimą. Galutinis rezultatas 2:7 Lankesos naudai. Reikia pažymėti, kad Lankesa tikrai stipri komanda su daug lygiaverčių žaidėjų nuo atsarginių suolelio, ko mums šiuo metu trūksta. Sekančios varžybos vyks jau kitais metais Sausio 9 d. prieš Kablį, kur bus sprendžiama kas užimas antrąją vietą grupėje.

Įvarčius Nadruviui mušė:

Nerijus Mileris – 1,

Tautvydas Gudaitis – 1.

Video Nadruvis:Lankesa – 2:7. 2010 12 19

Nadruvis:Lankesa – 2:7. 2010 12 19 from Nadruvis on Vimeo.

Nadruvis : Taurakiemis – 4 : 1. 2010 12 12

Tiesa sakant varžovai nustebino žaidėjų gausa, tačiau tą dieną ir mes buvom susirinkę kaip niekada gausiai. Galbūt, dėl šios priežasties ir išsiderino komandos žaidimas ypač pirmajame kėlinyje – įsivėlėme į klampų Taurakiemio žaidimą aikštės viduryje. Nesisekė įmušti, o progų turėjo kiekvienas žaidėjas. Vartai buvo kaip užrišti. Taurakiemis taip pat šaudė pro šalį. Nors laimėjome 4:1, tačiau neramina neišnaudotų progų skaičius. Kitos varžybos – kova dėl pirmosios vietos su labai stipria Lankesos komanda. Palinkėkite mums sėkmės.

Įvarčius mušė:

Tautvydas Gudaitis -1,

Mantas Valukonis – 1,

Giedrius Plečkaitis -1,

Marius Stankevičius – 1.

Video iš varžybų. Foto nuotraukos iš varžybų.

Foto Nadruvis : Taurakiemis. 2010 12 12

Foto akimirkos iš Nadruvio ir Taurakiemio varžybų. Daugiau apie varžybas čia, o video rasite čia.

Video Nadruvis : Taurakiemis. 2010 12 12

Nadruvis : Taurakiemis – 4 : 1. Daugiau apie varžybas.

Nadruvis : Taurakiemis from Nadruvis on Vimeo.