Archive for April, 2012

7×7 kova dėl trečiosios vietos

Sakoma, trečias kartas nemeluoja, bet šiuo atveju tai tapo išimti Kiemo komandai. Sunku buvo susikaupti prieš varžovą, kurį nugalėjome du  kartus ir iš tikrųjų Kiemo vyrai varžybų pradžią pradėjo galingai nors ir su ta pačia taktika – vartininkas meta tolimą kamuolį ranka, o paskui kas bus tas.  Per pirmas 10 minučių prasileidome du įvarčius. Aisčio trūkumas viduryje buvo akivaizdus, o Mariui sunkokai sekėsi tvarkytis su viduriu. Ilgokai nežaidęs Edgaras Žilionis per šias rungtynes parodė ko yra vertas – dviejų savo įvarčių dėka sušvelnina rezultatą iki 3:2 ir atgaivina viltį. Po Edgaro įvarčių pajutome, kad galime nugalėti, atsirado antras kvėpavimas. Neužilgo savo porą įvarčių muša Vytautas Griškevičius. Rezultatas 4:3 ir pergalės nebepaleidžiame. Trečia vieta mūsų – VALIO! Malonu, kad esant sunkiai minutei parodėme charakterį – taip toliau!

Video Pusfinalio: Rokai : Nadruvis – 1:3. 2012 04 01

Pusfinalis: Rokai : Nadruvis – 1:3 (pirmosios rungtynės 4:2 ir bendras rezultatas 5:5). Pralaimėta po baudinių serijos. Plačiau…

Rokai : Nadruvis – 1 : 3. 2012 04 01 from Nadruvis on Vimeo.

Salės turnyro LET’s GO finišas

Pusfinalyje teko susitikti su Potvynio komanda, kuriai pralaimėjome 6:7. Kaip jau tapo tradicija, turnyro organizatorius ir teisėjas Vytenis Kazlauskas dirbtinai bandė sukelti intrigą ir jam tai pavyko. Neužskaitytas įvartis ir 7 m baudinio “nepamatymas” kainavo labai daug mūsų nukraujavusiai komandai.

Varžybos dėl trečios vietos puikiu žaidimu neblizgėjo – buvome nusivylę organizatoriais. Gaila, kad kažkieno ambicijos padaryti turnyrą “patrauklų” atmuša norą aplamai žaisti salės futbolą. Kovojant prieš Prienų komandą galbūt ir galėjome išspausti geresnį rezultatą, tačiau iš pagrindinės sudėties turėjome tik vieną aikštės žaidėją. Kai kurie komandos nariai nenorėjo dalyvauti varžybose dėl tų pačių “intriguojančių” sprendimų. Turnyro finalas tik ir parodė, kad organizatorių burbulas kelti intrigą subliuško, kai aikštėje vyko muštynės, o kai kurie naudojo net pagalius. Reikia teisėjauti, o ne intriguoti. Šiame turnyre daugiau nedalyvausime.

Džiugu tai, kad Aistis Stanaitis gavo naudingiausio žaidėjo titulą – Sveikiname!

7×7 Pusfinalis.

Žinojome, kad Rokų komanda stipri ir reikės šimtaprocentinio susikaupimo. Deja, kaip pasirodė trūko susikaupimo ir elementarios drausmės: bedantė gynyba, žaidėjų nesusikalbėjimas. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 2:2, tačiau antrajame viskas sugriuvo – bandėme per daug žaisti per vieną žaidėją, trūko išradingumo ir saugų darbo gynyboje. Pralaimėjome 4:2.

Įvarčius pelnė:

Marius Stankevičius – 1,

Tadas Vitkauskas  – 1.

Antrosiose atsakomosiose rungtynėse viskas prasidėjo kitaip. Pradėjome įkyriai spausti varžovą kiekviename žingsnyje. Kiekvienas žinojo savo darbą, kad reikia apsiginti ir laimėti 3 įvarčių skirtumu. Po Evaldo Garbausko ir Vytauto Griškevičiaus įvarčių atrodė, kad viskas ranka pasiekiam, o ypač po dar vieno Evaldo įvarčio antrajame kėlinyje kai rezultatas tapo 3:0. Vis dėl to, pritrūko koncentracijos – netiksliai saugo perduotas kamuolys gynėjams atriedėjo priešininkui ir šis tuo pasinaudojęs smeigia vinį. Daugiau įvarčių niekas neįmušė, o tai reiškė baudinius, nes rezultatas po dviejų rungtynių buvo 5:5. Deja, čia laimė nuo mūsų nusisuko. Evaldas Garbauskas nerealizuoja savo šanso ir tai pasirodė buvo lemiama. Gaila, buvo galima geriau, bet ir nėra taip blogai. Liko kova dėl trečiosios vietos.

Įvarčiai:

Evaldas Garbauskas – 2,

Vytautas Griškevičius -1.

Video iš rungtynių.