Archive for July, 2009

Nadruvis : Gelgaudiškis – 0:5 (2009-07-18)

Svarbios varžybos, tačiau, deja, komandos sudėtis buvo ne tokia, kuri galėtų žaisti prieš Gelgaudiškį. Kai vieni komandos nariai gulėjo paplūdimiuose – ištikimiausi  vaikėsi kamuolį +32 C karštyje.

fail

Joninių turnyro video

Joninių futbolo turnyras Kiduliuose 2009 from liurbarkas on Vimeo.

Svarbiausios sezono rungtynės. Nadruvis : Simas – 2:2

Rungtynės su Simu Šakių SFL – ilgai laukta dvikova. Dviejų stipriausių miesto komandų dvikova visada sukelia daug  emocijų. Jau gerokai prieš rungtynes vyko įvairiausios diskusijos virtualioje ir ne virtualioje erdvėje. Buvo išsakyta daug prieštaringų pareiškimų. Savaitė laiko prieš oficialiąsias varžybas sužaidėme draugiškas rungtynes, kurios pasibaigė rezultatu 1:1. Jau tada šis rezultatas parodė, kad nebus lengva nei vienai nei kitai komandai…

Ilgai laukta Birželio 27 d. išaušo. Jau iš ryto paaiškėjo, kad neturėsime dvieju svarbių žaidėjų paramos – tai Dariaus Lažauninko, gavusio traumą ir Andriaus Žemaičio – sėkmingai ar nesėkmingai dieną prieš tai nušventusio gimtadienį. Priešininkų komandai asistuoti taip pat negalėjo Artūras Mozūraitis – pajėgus gynėjo/saugo pozicijoje žaidžiantis žaidėjas, bet Simo komanda susirinko šioms varžyboms kaip niekada gausiai.

dsc_0004

Rungtynės, kaip ir visada būdinga tokio lygio, prasidėjo nervingai ir padrikai. Nadruviui svarbiausias tikslas buvo nepraleisti įvarčio per pirmąsias minutes. Pirmąjį kėlinį Nadruvis daugiau atakavo, o Simas atsakydavo pavojingomis kontratakomis. Rezultatas iki pertraukos būtų taip ir likęs 0:0 jei ne debiutavusio komandoje Egidijaus Vaitiekaičio klaida gynyboje, kurios dėka Simo puolėjas pasiuntė kamuolį į vartus. Šią klaidą puikiai užfiksavo rungtynių fotografas Saulius.

dsc_01041

dsc_01051

Po šio įvarčio netrukus nuaidėjo teisėjo švilpukas skelbiantis pirmojo kėlinio pabaigą. Antrasis kėlinys prasidėjo dar labiau sukoncentruotu žaidimu į puolimą, tačiau klampią Simo gynybą buvo sunku įveikti. Galbūt dėl to, apleidome savo vartų apsaugą ir į tinklą krito antras įvartis. Matėsi, kad kai kurie komandos nariai jau buvo nuleidę rankas, o Simo komanda jau pradėjo tempti rungtynių laiką.

Einant antrąjam kėliniui į pabaigą, kaip vulkanas link Simo vartų netikėtai išsiveržė gynėjas Linas ir keletu driblingo veiksmų puikiai atidavė kamuolį krašte esančiam Nerijui Maknevičiui, kuris pasiuntė kamuolį i varžovų vartų tinklą.

2:1. Dar ne viskas prarasta. Komanda po šio įvarčio lyg užsivedė. Žaisti buvo likę jau mažiau kaip 3 minutės. Nadruvis stipriai užgulė Simo vartus. Aikštėn sugrįžęs Egidijus Vaitiekaitis labai gražiu perdavimu kulniuku atidavė kamuolį tam pačiam Nerijui, kuris nedvejodamas įsirašė antrąjį įvartį į savo sąskaitą ir užtikrino komandos lygiąsias.

Jau besibaigiant laikui bandymai suregzti keletą sėkmingų atakų subliuško dėl per didelio noro dar kartą pakeisti rezultatą, tačiau turint omenyje, kad esant 2 įvarčių deficitui išplėšėme lygiąsias reikėtų džiūgauti. Na, o Simo komanda buvo nubausta už tai, kad nežaidė visą rungtynių laiką ir paleido pergalę iš rankų.

Finalinis rezultatas tarp Nadruvio ir Simo – 2:2.

Daugiau varžybų nuotraukų čia.

Nadruvis : Simas – 2:2. Foto nuotraukos

Rungtynės vykusios 2009 06 27.