Sport Fan 2011 m. vasaros sezono startas pažymėtas puikia pergale: Nadruvis:Vejas – 11:3. 2011 05 08

2011 m. gegužės 8-ą dieną įvyko pirmosios rungtynės Sport Fan vasaros turnyre lauke. Pasiruošimas rungtynėms nenudžiugino, nes neturėjome nei vieno etatinio vartininko, todėl į vartus teko stoti Sauliui.

Pradžia buvo nervinga ir chaotiška, žaidimas nesiklijavo nepaisant įmušto įvarčio penktąją žaidimo minutę. Priešininkai atsako įvarčiu 12-ą minutę, tačiau jau po poros minučių ivartį gražiu veiksmu pelno Marius Stankevičius. Nuo tos minutės žaidimas apstojo, susilygino beveik 15 minučių. Po vienos nadruviečių atakos Vejo komandos gynėjas desperatiškai pabando išsaugoti vartus nuo įvarčio pakišdamas ranką, tačiau – tai buvo esminė klaida nulėmusi visą rungtynių eigą. Baudinį gražiu smūgiu realizavo Evaldas. Po šios pražangos priešininkai sutriko, apleido gynybą ir blaškėsi po aikštelę nerasdami sau vietos ir bandydami desperatiškai pulti, kas atlaisvino jų užnugarį ir prasidėjo įvarčiai į lengvabūdiškai ginamus vartus.