Archive for May, 2010

Nadruvis : Gelgaudiškis – 1 : 1. Nuotraukos. 2010 05 22

Nadruvis : Gelgaudiškis – 1 : 1. 2010 05 22. Antras taškas.

Seni draugai, seni varžovai iš Gelgaudiškio. Iki šiol dar nesame laimėję prieš Gelgaudiškio komandą, bet gal būt pavyks kitą kartą? Susirinkome kaip niekad gausiai.

Nors pirmieji įmušėme (Marius Murauskas), tačiau čia pat po keletos minučių ir prasileidome įvartį į savo vartus.  Pirmą kėlinį žaidėme neblogai, tačiau nesėkmingai sustačius žaidėjus antrajame kėlinyje vos nepralaimėjome. Gynyba akivaizdžiai sušlubavo, sunku buvo suspėti paskui greituosius Gelgaudiškio puolėjus. Tik laimingų atsitiktinumų ir vartininko dėka neprasileidome įvarčio.

Daugiau jokių eksperimentų su stipriom komandom!

Daugiau nuotraukų iš rungtynių.

Nadruvis : Savi – 0 : 0. 2010 05 15. Pirmosios rungtynės – pirmas taškas.

Pirmosios rungtynės – pirmas taškas.Geriau ir būti negali žaidžiant prieš vienus iš turnyro lyderių. Aišku, Kazlų Rūdos komanda žaidė be keletos stiprių žaidėjų, tačiau mūsų komanda taip pat neturėjo keletos labai pajėgių. Abi komandos turėjo puikių progų pasižymėti, tačiau akivaizdaus pranašumo nei pas vienus nei pas kitus nebuvo. Ko gero, rungtynės baigėsi teisingu rezultatu. Protingas žaidimas akštės viduryje, gerai atliktos vartininko ir gynėjų pareigos leido nesuklysti.
Puikiai į komandos žaidimą įsiliejo naujokas Aistis Stanaitis kontroliavęs žaidimą viduryje. Pirmosios rungtynės už Nadruvio komandą taip pat buvo Aurimui Švelniui, Remigijui Čiburui ir Mariui Murauskui. Pavojingiausiai priešininkų vartams grasino Aurimas, Aistis ir Marius. Na, o už pernelyg aktyvų žaidimą geltoną kortelę gavo Paulius Valaitis. Ką gi, tikėkimės įvarčių kitose rungtynėse prieš FK Gelgaudiškį, kuriosbus žaidžiamos Šakių Varpo vidurinės mokyklos stadione Gegužės 22 d. 11 valandą.

Daugiau nuotraukų iš varžybų.

Nuotraukos. Nadruvis : Savi – 0 : 0. 2010 05 15

2009 m. sezono rungtynių rezultatai

2009 m. tvarkaraštis

Nadruvis – Cunamis 1:3

Nadruvis – Brig 4:1

Nadruvis – Sklypas 1:4

Sukabletaškiai – Nadruvis 0:2

Simas – Nadruvis 2:2

Gelgaudiškis – Nadruvis 5:0

Pasakų briedis – Nadruvis 0:3

Kriūkai – Nadruvis 8:2

Nadruvis – Elodena 1:6

Mano kova – Nadruvis 2:0