Archive for January, 2011

Nadruvis : Fotofabrikas-2 – 4 : 3. 2011 01 15

Velniškai sunkios rungtynės… Ko gero sunkiausios psichologine prasme, nes prieš pat varžybas sužinojome, kad nepatekome į TOP16. Pasirodo, Garliava įveikė Lankesą 1:0 ir mes nepatenkame į kitą etapą, todėl šios rungtynės tebuvo formalumas. Dėl pergalės neabejojome, tačiau Fotofabriko komanda gerokai patampė mums nervus, nes puikiai pasipriešino ir net buvo grėsmė pralaimėti. Nors ir ne stipriausios sudėties atsilaikėme – lemiamą įvartį esant rezultatui 3:3 kamuolį į vartus įstūmė Justas Kasparavičius.

Ačiū komandai.

Įvarčius pelnė:

Justas Kasparavičius – 1,

Mantas Valukonis – 1,

Marius Stankevičius – 1,

Eimantas Vytuvis – 1.

Video iš rungtynių.

Futbolo turnyras, UAB „SCAN PREKYBA” taurei laimėti. 2011 01 22

Važiavome kovoti dėl prizinės vietos, tačiau iš aštuonių žaidėjų trims gavus traumas likome be keitimų. Papulta į kitą etapą ir užimta ketvirtoji vieta. Nadruvio sudėtis šiame turnyre buvo:

Vladimiras Valčiukas,

Mindaugas Vaitiekaitis,

Marius Stankevičius,

Vytautas Griškevičius,

Mantas Valukonis,

Arūnas Jankūnas,

Aistis Stanaitis,

Deividas Stradalovas.

—————————————————

Šeštadienį Vadžgirio mokyklos sporto salėje šurmuliavo jo didenybė futbolas. Vienos dienos turnyras sukvietė gausų būrį šios sporto šakos mylėtojų iš visos Lietuvos. Pirmos į kovas stojo A pogrupio komandos. Susitikimas tarp „Gelgaudiškio“ ir Jurbarko „Vulkano-94“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 4:4. Kitame susitikime rezultatu 5:2 Šakių „Nadruvio“ ekipa palaužė svečius iš „Kazlų Rūdos“. „Gelgaudiškio“ ekipa rezultatu 4:3 privertė nusileisti savo žaidimo neradusius „Kazlų Rūdos“ futbolininkus. Ta pati „Nadruvio“ komanda lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Vulkanu-94“. Jurbarko jaunimas sausu rezultatu 4:0 nugalėjo „Kazlų Rūdos“ komandą, taip ją palikdamas be pergalių. Tą dieną labai sėkmingai rungtyniavę Šakių futbolininkai rezultatu 5:3 privertė nusileisti ir „Gelgaudiškio“ sportininkus.
B pogrupio rungtynes pradėjo Jurbarko „Vulkano“ ir „Smalininkų“ komandos, čia triuškinančiu rezultatu 7:1 pergalę šventė jurbarkiečiai. Kitame susitikime rezultatas, taip pat buvo įspūdingas, rezultatu 8:1 Klaipėdos „Sarema“ nugalėjo Šakių „Simo“ komandą. „Vulkano“   ir „Saremos“ komandų susitikimas baigėsi jurbarkiečių pergale 4:2. Šakių ekipa pralaimėjo ir prieš „Smalininkus“ rezultatu 6:1. O „Vulkano“ vyrai šakiečius sutriuškino rezultatu 8:2. Išlikimo rungtynėse Klaipėdos komanda rezultatu 2:0 palaužė „Smalininkų“ ekipą.
Pusfinalių kovos prasidėjo Jurbarko miesto derbiu – „Vulkanas“ susitiko su „Vulkanu-94“ ir savo auklėtinius nugalėjo rezultatu 5:1. Antrajame pusfinalyje susitiko „Nadruvis“ su „Sarema“, čia klaipėdiečiai gana lengvai, rezultatu 5:0 palaužė traumų išretintą Šakių komandą.
Dėl trečios vietos susitiko Jurbarko „Vulkanas-94“ ir Šakių „Nadruvis“, po įtemtos ir permainingos kovos pagrindinis varžybų laikas baigėsi taikiai rezultatu 3:3. Nugalėtojui išaiškinti prireikė baudinių serijos, kurioje sėkmė lydėjo Jurbarko jaunimą.
Finalas vyko panašiu scenarijumi, pagrindinis laikas baigėsi taikiai, rezultatu 1:1, o po baudinių serijos pergalę šventė „Vulkanas“
Tai pirmas šį sezoną Nacionalinės mėgėjų futbolo lygos renginys, kuris iš karto pritraukė didelį būrį futbolo entuziastų. Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos diplomais, o nugalėtojai medaliais ir taurėmis.  Besibaigiant nugalėtojų apdovanojimų ceremonijai, „Nacionalinė mėgėjų futbolo lyga” įteikė padėką UAB „SCAN PREKYBAI” už nuolatinę pagalbą organizuojant futbolo turnyrus ir paramą populiarinant futbolą.

Pogrupis A                                                               Pogrupis B

Jurbarko “Vulkanas”                                                    Gelgaudiškio “FK Gelgaudiškis”

Klaipėdos “FK Sarema”                                                 Šakių “Nadruvis”

Šakių “Simas”                                                             Kazlų rūda

Smalininkai                                                                Jurbarko “Vulkanas-94”

Informacija www.futbolas.eu

Nadruvis : Kablys – 9 : 1. 2011 01 08

Rungtynės, kurios turėjo baigtis pergale. Didelės žvalgybos nebuvo, nes jau nuo pat pirmųjų minučių pajutome pranašumą. Gal žaidimas žiūrint iš šono ir nebuvo gražus, tačiau buvome ant bangos ir norėjome kiekvienas įmušti po įvartį, bet deja, ne visiems tai pavyko. Vis dėl to, buvo galima įmušti daugiau įvarčių ir nepraleisti nei vieno.

Įvarčius pelnė:

Evaldas Garbauskas -6,

Egidijus Kavaliauskas – 1,

Nerijus Mileris – 1.