Archive for July, 2012

Turnyras Kriūkuose 2012 07 15. Trečia vieta.

Teko sudalyvauti Kriūkų miestelio turnyre, kuris vyko 2012 07 15. Turnyre dalyvavo dvi Kriūkų miestelio komandos, viena iš jų buvo sudaryta iš būsimų profesionalų ir buvusių, Gelgaudiškis, Sparta, FK Technika. Grupėje buvome su Kriūkų silpnesniąja komanda ir Gelgaudiškiu. Pralaimėjome Gelgaudiškiui, tačiau užteko pergalės prieš šeimininkų B komandą, kad iškoptume į pusfinalį. Ten susitikome su Kriūkų A komanda, kuriai pralaimėjome, tačiau neblogai pasipriešinome. Visgi, žaisti prieš stipresnį varžovą yra daugiau motyvacijos. Kovoje dėl trečiosios vietos nugalėjome Spartos futbolistus 3:0. Buvo smagu.

 

 

Nacionalinės futbolo lygos apžvalgos iki sezono vidurio

Gelgaudiškis 0:1 Nadruvis 2012 06 16

Labai atkaklios varžybos vyko tarp namuose žaidžiančių gelgaudiškiečių ir „Nadruvio“ futbolininkų. Abi komandos varžyboms prasidėjus nesugebėjo įmušti įvarčių, tačiau varžybos buvo tikrai labai atkaklios. Pirmasis kėlinys pasibaigė be įvarčių 0:0. Antrasis kėlinys ypač skaudus turėjo būti „Gelgaudiškio“ futbolininkams, kai jie jau prieš pat teisėjo švilpuką penkiasdešimt aštuntą minutę prasileido įvartį ir privalėjo pripažinti „Nadruvio“ futbolininkų pranašumą. Vienintelį įvartį įmušė Aistis Stanaitis. Varžybos pasibaigė be jokių įspėjimų.

 

FK Technika 2:0 Nadruvis 2012 06 09

Labai atkaklios varžybos vyko tarp šių dviejų komandų. Pirmajam kėliniui prasidėjus pozicijas užsiėmė „Nadruvio“ futbolininkai, tačiau „Technikos“ atakos buvo šiek tiek aštresnės. Pirmajame kėlinyje abiems komandoms labai pavojingų atakų surengti nepavyko, nes abi komandos gerai bei užtikrintai gynėsi. Vienuoliktąją minutę geltoną kortelę prieš save išvydo Egidijus Digrys už šiurkščią pražangą. Antrajam kėliniui prasidėjus „Technikos“ komanda gerai atliko savo darbą gynyboje, o atakos darėsi vis aštresnės bei buvo galima sakyti, kad „įvartis brendo“. Įvartis gimė penkiasdešimt trečiąją minutę, kai Giedrius Savukaitis sugebėjo kamuolį stipriu smūgiu pasiųsti virš vartininko bei pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. „Nadruvio“ futbolininkai bandė išlyginti rezultatą, tačiau viskas pakrypo ne jų naudai, kai Ernestas Musvydas penkiasdešimt septintą minutę permetęs kamuolį per vartininką padvigubino rezultatą bei užtikrino savo komandai pergalę šeštajame ture. Po įvarčio Aistis Stanaitis už keiksmažodžius gavo geltoną kortelę, o varžybos pasibaigė rezultatu 2:0 jaunimo naudai.

 

Nadruvis 4:10 Smalininkai 2012 06 02

Tarp šių dviejų komandų laimėtoją, o tuo labiau rezultatą nuspėti buvo labai sunku. „Nadruviui“ atvykus vos su keliais keitimais, ištverti visas rungtynes turėjo būti labai sunku. Varžyboms prasidėjus jau 3 minutę prieš vartininką iššoko Justas Kasparevičius, kuris išvedė savo komandą į priekį tiksliu smūgiu į kampą. 7 minutę tiksliu smūgiu atsakė „Smalininkų“ žaidėjas Nidijus Janavičius, o rezultatą padvigubino bei savo komandą į priekį išvedė Giedrius Girnevičius. „Nadruvis“ sugebėjo išlyginti rezultatą 2:2, tačiau tai truko vos pusę minutės ir Rytis Arkušauskas dar sykį išvedė savo komandą į priekį 2:3. Po šių įvarčių prasidėjo gražių įvarčių šou. „Smalininkai“ pradėjo smagintis ir pelnė gražių įvarčių. Galutinis rezultatas buvo užfiksuotas 10:4 „Smalininkų“ naudai, kurie ir toliau įrodinėja, kad gali žaisti prieš pačius stipriausius. Deividas Izokaitis, Valdemaras Pinkevičius ir Giedrius Girnevičius „Smalininkams“ pelnė po du įvarčius, Nidijus Janavičius pelnė tris, o vieną įvartį pelnė Rytis Arkušauskas. „Nadruvio“ komandoje sugebėjo pasižymėti tik du žaidėjai, kurie pelnė dublius. Tai buvo Lukas Melaika ir Justas Kasparevičius.

 

Nadruvis 3:0 Šienapjūtė 2012 05 26

„Šienapjūtės“ komanda neatvyko į varžybas, todėl buvo užskaitytas pralaimėjimas 3:0.

 

Nadruvis 0 : 3 FMK Grifas 2012 05 12

Sunkiai sekėsi žaisti, neradom savęs aikštėje, nesugebėjome tinkamai užpulti ir pralaimėjome. Foto čia.

 

Nadruvis 5:0  Tiesa 2012 05 05

Po ilgo tarpo į NMFL lygą grįžo „Nadruvio“ komanda. Tai daugeliui komandų gerai pažįstama komanda, dalyvavusi ne viename turnyre.
„Tiesos“ komanda – praėjusių metų debiutantė, o šiais metais ji bandys reabilituotis po ypač nesėkmingo sezono, kuriame šventė tik vienas lygiąsias.

Varžybos prasidėjo be jokios žvalgybos – „Nadruvio“ komanda nuo pirmosios minutės bandė pralaužti gotlybiškiečių gynybą ir gana dažnai tai pavyko padaryti, tačiau pirmąjį įvartį pelnė tik baigiantis antrajam kėliniui, kurio autorius buvo Edgaras Žilionis.
Reikia paminėti, kad „Nadruvio“ komanda žaidė nepagrindinės sudėties ir turėdami tik vieną pakaitinį žaidėją. Tačiau „Tiesos“ komanda nesugebėjo tuo pasinaudoti.
Antrajame kėlinyje „Nadruvio“ komanda kur kas lengviau rasdavo kelius varžovų vartų link, todėl įvarčiai pasipylė kaip iš gausybės rago: Gintaras Zykus, Edgaras Žilionis ir  Edgaras Žilionis muša po įvartį, taip rezultatas tampa 4:0. „Tiesos“ komandos bandymus sukurti kažką pavojingo greitai griauna „Nadruvis“ ir rungtynėms einant į pabaigą Tadas Vitkauskas muša dar vieną įvartį, rezultatas 5:0 „Nadruvio“ naudai.

 

Turnyras “Sportuojanti Lietuva” 2012 06 30. Video

Dalyvavome 8×8 futbolo turnyre “Sportuojanti Lietuva”, kuriame užėmėme ketvirtąją vietą. Pradžioje turėjome vos vieną keitimą, tačiau po pusės turnyro nebeliko ir to paties. Paskutinėse rungtynėse vienas iš mūsų žaidėjų gauna trauma ir liekame septyniese. Keletas valandų futbolo ir 30 laipsnių karštis darė savo ir teko atsisakyti paskutiniųjų varžybų dėl trečiosios vietos norint išvengti traumų. Tiesą sakant, grupėje nesutikome lygiaverčio priešininko – pasisekė burtų traukime.

Turnyras “Sportuojanti Lietuva” 2012 06 30 from Nadruvis on Vimeo.

Foto sportuojanti Lietuva 2012 06 30