Sporto klubo Audra turnyras. 2010 10 17

Spalio 17 dieną Šakiuose naujame dirbtinės dangos “garde” vyko 5×5 turnyras. Buvo galima registruoti ne daugiau septynių žaidėjų, todėl nusprendėme daryti dvi komandas, kad visi nadruviečiai pasižaistų.  Antrosios komandos sudėtyje buvo Lukas Damušis, Nerijus Mileris, Vytautas Bastys, Mindaugas Ripinskas, Andrius Aštrauskas, Justas Kasparevičius ir Aurimas Janarauskas prisijungęs iš Simo komandos. Pirmąją komandą sudarė: Marius Valaitis, Paulius Valaitis, Darius Lažauninkas, Mantas Valukonis, Mindaugas Vaitiekaitis, Aistis Stanaitis ir Evaldas Garbauskas (Kriūkai).

Pirmieji į aikštelę išbėgo Nadruvio antrosios komandos žaidėjai. Varžovas – Vulkano jaunimas.  Gerai pažystami priešininkai. Pirmosios varžybų sekundės nuteikė optimistiškai. Labai greitai spaudimo dėka pirmąjį įvartį pelno Nerijus Mileris. Gera pradžia pusė darbo, bet, deja, taip neatrodė Vulkaniečiams, kurie susigriebė ir įmušė du įvarčius. Pirmojo kėlinuko pabaigoje Justas Kasparevičius lygina santykį ir komandos eina pailsėti. Antrajame kėlinyje žaidimas nesusiklosto – matosi susižaidimo stygius ir elementarios tvarkos nesilaikymas. Prasileidžiame 3 įvarčius be atsako. Galutinis rezultatas 5:2, o turnyras vykstantis vieno minuso sistema – baigtas.

Paskutiniai į aikštelę išbėgo Nadruvio pirmosios komandos žaidėjai. Priešininkas – Kidulių Elodena. Gauti tokį priešininką tokio tipo turnyre daugiau nei nesėkmė. Žaidimas vyko apylygiai, atsargiai. Komandos pasitikrindavo smūgiais į vartų plotą, tačiau pirmajame kėlinyje niekam pasižymėti nepavyko. Antrasis kėlinys panašus, tačiau gynėjo prarastas kamuolys netoli savų vartų nulėmė tai, kad turnyras baigėsi ir pirmajai komandai. Dar bandėme šturmuoti priešininkų vartus, tačiau šūviai buvo netaiklūs. Ką gi, sekasi stipresniems.

Daugiau foto.

Akimirka video iš Nadruvio-1 ir Elodenos varžybų.

Comments are closed.