Nadruvis : Strike – 9 : 7. 2010 03 20

“Šakių komandos derbis turėtų būti įdomus” – taip sakė Šakių futbolo lygos organizatorius Tomas Mockevičius. Taip, iš tiesų jis buvo įdomus, įtemptas ir emocingas. Galbūt, jis ir nebūtų buvęs įdomus jei ne mūsų pagrindinio vartininko Mariaus nebuvimas. Kovo 20. d šeštadienis – buvo darbo diena ir Mariui niekaip nepavyko padėti komandai. Pavaduoti Marių, pasvėrus ir įvertinus visus variantus, buvo patikėta Mindaugui Ripinskui, kuris gana šauniai susitvarkė su patikėta misija. Į komandos sudėtį po traumos grįžo Mantas Gudonis, tačiau ilgas nežaidimas turėjo savo padarinių trukdžiusių Mantui įsilieti į žaidimą. Nepaisant visko Mantas yra komandos patriotas ir už tai mes jį mylime.

Jau per apšilimą itin gausi Strike komandos sudėtis kėlė nerimą. Mes buvome septyniese. Komandos vadovas Mindaugas prieš rungtynes nuteikinėjo saviškius, kad nebus lengva ir reikės kovoti iki paskutiniųjų.

Varžybų pradžia buvo nervinga. Komandos apsikeitė įvarčiais. Varžybų vinimi tapo Strike komandos vartininkui parodyta raudona kortelė, kuris uoliai kritikavo teisėjo sprendimus. Deja, išnaudoti kiekybinės persvaros nepavyko ir netgi priešingai – praleidome įvartį. Pasispaudėme ir pirmąjį kėlinį pavyko laimėti.

Antrajame kėlinyje, kai atrodė viskas bus gerai ir pirmavome 7:5, Strike įmušė du įvarčius ir išlygino rezultatą. Žaisti buvo likę viena minutė – blogiausias scenarijus koks tik galėjo būti…

Čia nieko nelaukęs prabilo komandos lyderis Arūnas įmušęs labai svarbų įvartį  ir išvedęs Nadruvį į priekį. Strike komandai nespėjus atsigauti paskutiniosiomis sekundėmis pergalę įtvirtino Mantas Valukonis.

Reikėtų pažymėti, kad komandos gynėjai šį kartą taip pat buvo pasyvūs, “pavargę” ir “be sveikatos”. Gal jie tikėjosi lengvai laimėti? Šis elgesys bus svarstomas ir žaidėjams taikomos nuobaudos, o galbūt ir pašalinimas iš komandos.

Sunki, negraži, bet saldi pergalė…

Komandai įvarčius pelnė:

Mantas Valukonis – 5.

Arūnas Jankūnas – 2.

Darius Lažauninkas – 1.

Mindaugas Vaitiekaitis – 1.

Comments are closed.