Nadruvis : Gelgaudiškis – 1 : 5. 2010 02 27

Norėjome laimėti… Fatališkai nesisekė. Ko gero, tapo aišku ir tai, kad Gelgaudiškis mums neparankus varžovas. Dar nei karto nesame jų nugalėję…

Rungtynės akivaizdžiai skyrėsi nuo vykusių pirmąjame rate. Abi komandos žaidė susikaupusios ir atsargiai.  Atrodė, kad pradžia nebloga, nes neprasileidome įvarčių pirmomis minutėmis kas būdavo mums labai būdinga ir tekdavo vytis varžovus. Gintis sekėsi, tačiau nesugebėjome užbombarduoti priešininko vartų. Galima gintis kaip nori, bet jei neįmuši įvarčių pralaimėsi, nes anksčiau ar vėliau įmuš tau.

Per keleta chaotiškų kontratakų Gelgaudiškio komandai pavyko įsūdyti tris įvarčius pirmajame kėlinyje. Progų turėjome ir mes, bet neišnaudojome.

Antrajame kėlinyje atrodo sužibo viltis po Manto Gudonio pelnyto įvarčio, tačiau tai tebuvo viskas ką įstengėme padaryti. Labai apmaudu, kad nepavyko realizuoti 7 ir 9 metrų baudinių tam pačiam Mantui Gudoniui, kurie dar galėjo pakeisti situaciją aikštelėje. Dar du Gelgaudiškio įvarčiai galutinai sudaužė mūsų viltis.

Komandos vartininkas tiesiog fantastiškai saugojo vartus atlaikydamas daugybę Gelgaudiškio šūvių, tačiau jo vieno pastangų pasiekti pergalei neužteko.

Pikta, liūdna ir apmaudu, tačiau kovosime toliau ir niekam lengvai nepasiduosim.

Comments are closed.