Nadruvis : Elodena – 7 : 11

Sausio 9 dieną turėjome žaisti su Elodenos komanda. Viskas būtų buvę gerai, bet mūsų varžybų laiką perkėlė į 14 val. ir daugeliui komandos narių šis pakeitimas neišėjo į naudą. Teko rungtynes nukelti į Sausio 13 d., trečiadienį. Rungtynės turėjo įvykti apie 20-20:30 val., tačiau vis dar nebuvo tiksliai aišku, nes SK Brig trečiadieniais baigia treniruotes 20:30 val.

Na, taip ir išėjo. Likus 10 km iki Beržynų sporto salės sulaukėme skambučio, kad rungtynes norima pradėti. Deja, vartininkas ir keletas svarbių žaidėjų buvo tik pakeliui. Atsitiko tai – ko bijojome.  Rungtynės prasidėjo.

Pasiaukojančiai vartininko rolę perėmė Mindaugas Ripinskas, kuriam labai dėkojame, kad ėmėsi tokios atsakomybės. Tiesa, Elodena susižaidusi ir stipri komanda, todėl pirmųjų dviejų įvarčių Mindaugui nepavyko atmušti. Pagrindiniam vartininkui Mariui stojus į vartus turėjome -2 įvarčius. Įsiliejus į žaidimą pavėlavusiems komandos nariams žaidimas tapo chaotiškas. Apšilimo nebuvimas ir stresas dėl vėlavimo padarė savo. Praleidome dar keletą įvarčių…

Vis dėl to, nusiteikimas kovai buvo. Pradėjome statyti žaidimą į savo vietas, įmušėme keletą įvarčių. Laiko pakeisti įvykių eigą buvo. Be to, Elodenos vyrai žaidė be keitimo ir antrajame kėlinyje – tai pasijuto. Spaudimas davė vaisių – vieną įvartį Elodeniečiai įsimušė į savo vartus.

Vis dėl to, elementarios drausmės nebuvimas pakišo koją. Tikimės išspręsti visas problemas treniruočių metu.

Norisi pasidžiaugti, kad komanda po truputį atranda savo žaidimą ir rodo charakterį, žaidžia iki paskutinės minutės.

Atrodo, kad trūksta tik keletos žingsnių…

Nadruviui įvarčius pelnė:

Mantas Valukonis – 3,

Arūnas Jankūnas – 2,

Mantas Gudonis – 1.

Comments are closed.