Nadruvis – Vulkanas 94 ( 5 : 7 )

Pirmos oficialios varžybos, pirmas blynas…prisvilęs? Gal ne visai…

Ne paslaptis, kad galutinę komandos sudėtį pavyko suformuoti tik paskutiniąją savaitę, todėl apie pilnavertiškas treniruotes neturėjome iliuzijų nepaisant to, kad senajam komandos branduoliui teko sužaisti keletą draugiškų rungtynių su SK Brig, FK Gelgaudiškis ir FK Cunamis.  Vis dėl to komandos nuotaika buvo pakili ir kiekvienas Nadruvietis veržėsi į aikštę. Nusiteikimas ir noras yra labai gerai, bet tai tik viena medalio pusė.

Kaip vertiname rungtynes? Teigiamai. Vis dėl to, priešininkas buvo labai stiprus nepaisant amžiaus ir su Vulkano 94 komanda bus sunku žaisti kiekvienai turnyro komandai. Rungtynės buvo labai įtemptos ir prasidėjo labai sparčiu tempu. Ko gero, tai ir buvo mūsų klaida – per daug uoliai ir efektingai viską išspręsti. Rezultatas beveik visas rungtynes buvo lygus. Į priekį išsiverždavo tai priešininkai, tai mūsų komanda. Neišnaudojome labai daug puikių progų įvarčiui. Likus 1 min. iki antrojo kėlinio rezultatas buvo 5:6 mūsų nenaudai, o beatodairiška paskutinė ataka tiesiog apakino buvusius aikštelėje ir privertė pamiršti apie gynybą. Galutinis rezultatas 5:7 mūsų nenaudai.

Taigi, ar prisvilo blynas? Jaunieji futbolo profesionalai prieš alaus bokalus kilnojančius senukus? Gal, bet apsvilo tik blyno kraštai.

Lauksime antrojo turo ir revanšo.

Nadruviui įvarčius pelne:

Darius Lažauninkas – 2,

Paulius Valaitis – 1,

Mantas Valukonis – 1,

Arūnas Jankūnas – 1.

Komandos sudėtis šiose varžybose:

nadruvis20091121

vulkanas94-nadruvis

Comments are closed.