7×7 Pusfinalis.

Žinojome, kad Rokų komanda stipri ir reikės šimtaprocentinio susikaupimo. Deja, kaip pasirodė trūko susikaupimo ir elementarios drausmės: bedantė gynyba, žaidėjų nesusikalbėjimas. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 2:2, tačiau antrajame viskas sugriuvo – bandėme per daug žaisti per vieną žaidėją, trūko išradingumo ir saugų darbo gynyboje. Pralaimėjome 4:2.

Įvarčius pelnė:

Marius Stankevičius – 1,

Tadas Vitkauskas  – 1.

Antrosiose atsakomosiose rungtynėse viskas prasidėjo kitaip. Pradėjome įkyriai spausti varžovą kiekviename žingsnyje. Kiekvienas žinojo savo darbą, kad reikia apsiginti ir laimėti 3 įvarčių skirtumu. Po Evaldo Garbausko ir Vytauto Griškevičiaus įvarčių atrodė, kad viskas ranka pasiekiam, o ypač po dar vieno Evaldo įvarčio antrajame kėlinyje kai rezultatas tapo 3:0. Vis dėl to, pritrūko koncentracijos – netiksliai saugo perduotas kamuolys gynėjams atriedėjo priešininkui ir šis tuo pasinaudojęs smeigia vinį. Daugiau įvarčių niekas neįmušė, o tai reiškė baudinius, nes rezultatas po dviejų rungtynių buvo 5:5. Deja, čia laimė nuo mūsų nusisuko. Evaldas Garbauskas nerealizuoja savo šanso ir tai pasirodė buvo lemiama. Gaila, buvo galima geriau, bet ir nėra taip blogai. Liko kova dėl trečiosios vietos.