Nadruvis : Elodena – 1:6

Traumų iškankinta komanda šiose rungtynėse pabiro galutinai.  Buvo pakviesti keturi legionieriai atstovauti būtent šioms rungtynėms. Keitimų aišku nebuvo, susižaidimo taip pat…

Pusę pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 0:1 mūsų nenaudai, tačiau tokia situacija mums buvo palanki. Tikslas buvo – apsiginti. 23-ą pirmojo kėlinio minutę išbėgęs iš vartų Nadruvio vartininkas norėdamas išmušti kamuolį atsimuša į Mindaugą Vaitiekaitį, kuris po susidūrimo turėjo būti išneštas iš aikštelės. Ko gero – tai ir buvo priežastis vienas po kito kritusių įvarčių į Nadruvio vartus.

Antras kėlinys pasižymėjo grubiu žaidimu, kas būdavo nebūdinga anksčiau žaidžiant šioms komandoms draugiškas rungtynes.

Arūnui Pinaičiui taip ir nepavyko nepavyko tapti vienvaldžiu rezultatyviausiu žaidėju pirmose Šakių SFL pirmenybėse (trūko vieno įvarčio).