Nadruvis : Kvintencija – 3 : 4. 2011 02 27

Praktiškai pavyko surinkti stipriausią komandos sudėtį, tačiau pirmajame kėlinyje jautėsi, kad komanda jaudinosi, darė klaidų ir neišnaudodavo galimybių pelnyti įvartį. Tuo tarpu varžovai iš Kvintencijos jautėsi kaip žuvys vandenyje – darė spaudimą ir kontroliavo rungtynių eigą. Priekinei linijai puolime sunkiai sekėsi sustyguoti žaidimą, trūko perdavimų, tarpusavio supratimo. Po pirmojo kėlinio Kvintencija pirmavo 3:0. Pažymėtina tai, kad Kvintencijos gynėjas nutraukė mūsų ataką ranka ir už tai gavo tik geltoną kortelę… Antras kėlinys visas varžybas apvertė aukštyn kojom. Po Deivido Fiodorovo įvarčio rezultatas sušvelnėjo 3:1, tačiau varžovai neužilgo atsakė taikliu šūviu ir vėl nutolo 4:1. Jau tą pačią minutę prie varžovų vartų tinkamu laiku tinkamoje vietoje atsiradęs Justas Kasparavičius nuginkluoja varžovų vartininką, o po minutės savo įvarčių kraitį atidaro ir Marius Stankevičius (ne tas iš Valencia, bet mūsų Svaras 🙂 ). Šturmas… taip… bet nerealizavom progų. Galutinis rezultatas 3:4.