Pasiruošimas ateinančiam KAFF 7×7. Draugiškos rungtynės prieš Tebodin.

Lapkričio 21 d. buvo sužaistos draugiškos varžybos su Tebodin komanda. Šios varžybos – tai naujųjų narių susipažinimas ir pasižaidimas, savo galimybių parodymas ir įvertinimas. Komanda lyginant su vasaros sezonu pasipildė naujais pajėgiais žaidėjais, todėl norėjosi pasižiūrėti ką jie sugeba aikštelėje.

Rungtynių pradžia nuteikė pakiliai – įmušėme įvartį, tačiau neužilgo Tebodin muša įvartį galva po pakelto kampinio ir rezultatas tampa lygus. Netrukus suklysta vartininkas ir gynėjai – prasileidžiame du įvarčius. Nors pirmojo kėlinio pabaigoje atsitiesėme, tačiau kėlinį pralaimėjome 3:4.

Antrasis kėlinys buvo mūsų. Įmušėme net 5 į įvarčius, o Tebodin atsakė tik vienu. Bendras rezultatas 8:5 ir pirmoji Nadruvio pergalė pasiruošimo stadijoje.

Gaila, kad nepavyko realizuoti kai kuriu šimtaprocentinių progų.

Įvarčius Nadruviui pelnė: Vytautas Griškevičius, Giedrius Plečkaitis, Marius Stankevičius, Evaldas Garbauskas.