Nadruvis : Vulkanas 94 – 6 : 1. 2010 08 21

Tai buvo lemiamos rungtynės dėl aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje. Žinojome, kad Vulkano jaunoji komanda buvo įveikusi Simą, prieš kurį pralaimėjome. Buvome nusiteikę rimtai kovai. Nuo pat pradžių pradėjome spausti jaunuosius varžovus, stengėmis neleisti įžaisti kamuolio. Šie mūsų veiksmai ko gero ir išmušė iš vėžių priešininkus. Jau 4 minutę įvartį muša Žilvinas, o po minutės tą patį padaro ir Mindaugas Vaitiekaitis po puikaus Giedriaus Murausko perdavimo. Antras kėlinys taip ir baigiasi 2:0. 38 minutę vėl pasižymi Žilvinas, o 46 minutę savo kraitį atveria ir Aurimas. Po dvieju minučių savo įvartį kala ir Giedrius Murauskas po Mindaugo Vaitiekaičio perdavimo, o benefisą užbaigia Aurimas pelnydamas antrąjį savo įvartį paskutiniąją minutę. Jaunieji vulkaniečiai 45 minutę muša įvartį, tačiau jis didelės reikšmės jau nebevaidina.