Salės turnyro pusfinalis – Potvynis : Nadruvis – 7 : 6. 2012 03 18

Pusfinalis Potvynis : Nadruvis – 7 : 6. 2012 03 18 from Nadruvis on Vimeo.

Ketvirtfinalio barjeras 7×7 įveiktas.

Nadruvis : Kaupa – 4 : 1. 2012 02 26

Vasario 26 d. susitikome prieš A pogrupio 4-osios vietos komandą Kaupa. Varžovas nežinomas, todėl galėjo būti ir pavojingas, nes turėjo tikrai gerų rungtynių savo pogrupyje. Šios rungtynėpradžioje buvo daugiau žvalgybinės, nes siekėme išsiaiškinti komandos pajėgumą. Na, pamatėme, kad galima prieš juos žaisti, atsipalaidavome ir nugalėjome rezultatu 4:1.

Įvarčiai:

Vytautas Griškevičius – 2,

Ugnius Veprauskas -1.

(vieną įvartį Kaupos gynėjas įsimušė pats po Mindaugo V. skersuoto kamuolio į baudos aikštelę).

Nadruvis : Kaupa – 9 : 2. 2012 03 04

Atsakomosios rungtynės vyko be jokios žvalgybos. Varžovai neturėjo keitimų – galbūt jau buvo nusivylę praėjusių rungtynių rezultatu ir nesusirinko į varžybas. Pirmąją vinį kala Marius Stankevičius jau 3-ią minutę pirmajame kėlinyje, o tada jau prasidėjo šou. Nėra daug ką pasakoti, nes emocijų daug nebuvo – tik įvarčiai.