Archive for June, 2011

Nadruvis : Vienas Vienas – 3 : 5. 2011 06 23

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 2 : 1 mūsų naudai, tačiau neištempėme varžybų ir teko palikti aikštę pralaimėjusiems.

Įvarčiai:

Mantas Valukonis – 1,

Marius Stankevičius – 1,

Edvinas Apet – 1.

Foto Nadruvis : Spartanus. 2011 06 15

Nadruvis : Spartanus – 0 : 4. 2011 06 15

Viskas gerai buvo pirmajame kėlinyje iki kol praisleidome įvartį į savo vartus paskutiniosiomis sekundėmis. Antrasis kėlinys išsiderino, kartojoso praėjusių rungtynių klaidos. Spartanus atsirevanšavo už pralaimėjimą žiemos pirmenybėse.

Nadruvis : Old School – 7 : 1. 2011-06-02

Komandai trūko nusiteikimo varžyboms, kovojimo iki galo ir ramaus žaidimo.

Tikiuosi tai buvo pamoka, kuri nepasikartos.

Nadruvis : Partizanas – 2 : 2. 2011 05 27

Ta diena buvo tikrai ne eilinė karšta pavasario diena… Gana smarkiai lijo. Kontroliuoti kamuolį buvo sudėtingiau, tačiau lietus gaivino ir suteikė jėgų. Nepamenu tokių rungtynių, kur tiek daug atakuodami vos vos išpešėme lygiasias. Partizanas beveik visą rungtynių laiką gynėsi ir pasitaikius progai kontr-atakuodavo. Neišnaudojome begalės progų ir kaip būna futbole patys prasileidome įvarčius. Trūko užbaigimo, tikslaus smūgio, laimės. Rezultatas galėjo būti kitoks ir tikiuosi jis bus tikresnis atsakomosiose varžybose.