Archive for April, 2011

Paskutinis grajus pralaimėtas… Nadruvis : Viči – 3 : 8. 2011 04 16

Kaip jau tapo bloga tradicija šeštadieniais komanda itin prastai renkasi į varžybas – taip nutiko ir šį kartą. Pirmąjį kėlinį gynyboje žaidėme neblogai, tačiau nepavykdavo užmegzti žaidimo puolime – iš gynybos kamuolys skrisdavo Dievui į langus. Čia gal perdegimas ar neviltis? Bet kokiu atveju šią blogybę kenkiančią žaidimo grožiui rausime su šaknimis – to negali būti! Atrodo, kad komandos vadovui tokio padriko žaidimo nebuvo galima sutvarkyti. Vartininkas Mindaugas Bitkovas ką tik ištraukęs ranką iš gipso gana neblogai atstovėjo pirmąjį kėlinį ir atmušė nemažai priešininkų pavojingų smūgių. Deja, antrasis kėlinys nebuvo vykęs mums ( po pirmojo rezultatas buvo 2:2) – pasileidom varžybas ir prakišom 8:3.  Kaip ten bebūtų styguosimės kitam turnyrui.

Įvarčius mušė:

Paulius Bučius – 1,

Vytautas Bastys – 1.

Viči įsimušė sau į vartus pirmąjį įvartį.

Nadruvis : Oniksas 7 – 2 : 8. 2011 04 03

Kuo tolyn tuo blogyn. Pertrauka įkišo pagalį į ratus. Nesirinkimas treniruotėse ir dvasios bei noro nebuvimas daro savo, todėl ir rezultato negali būti. Pirmasis kėlinys dar buvo panašus į teisybę, o antrasis visiškas chaosas ir nesusikalbėjimas tarpusavyje. Verta pažymėti, kad pendelio neįmušė Svaras. Na, o tuos du įvarčius mums įmušė Deividas Fiodorovas.