2016-2017 m. Futsal Let’s GO lygos rezultatai

Pirmas ratas
Nadruvis 2:5 Bayeris40
Nadruvis 1:7 FC Garliavos United
Nadruvis 1:6 FC Antakalnio Parkas
Nadruvis 4:2 Kauno policijos FK
Nadruvis 4:5 Nemunas
Nadruvis 3:12 Vikingai
Nadruvis 2:6 Smūgis

Antras ratas

Nadruvis 5:1 FC Garliavos United
Nadruvis 3:5 Bayeris40
Nadruvis 3:3 Kauno policijos FK
Nadruvis 2:6 FC Antakalnio Parkas
Nadruvis 1:5 Nemunas
Nadruvis 1:16 Smūgis
Nadruvis 3:4 Vikingai

2016 m. Kauno MFL 8×8 pirmenybių rezultatai

FK Nadruvis – Pabandom 1:1
FK Nadruvis – Nemunas 4:1
Baltic Transline – FK Nadruvis 0:0
Nemunas – FK Nadruvis 0:0
FK Nadruvis – Pabandom 3:1
Baltic Transline – FK Nadruvis 3:2
Pabandom – FK Nadruvis 1:3
Baltic Transline – FK Nadruvis 1:1
FK Nadruvis – Nemunas 1:0

2015-2016 m. Futsal Let’s GO lygos rezultatai

Pirmas ratas

Lygis 6:5 Nadruvis
Nadruvis 4:6 Garliava
Vikingai 11:4 Nadruvis
Smūgis 9:5 Nadruvis
Arsenalas 7:2 Nadruvis
Kauno Kolegija 5:3 Nadruvis
Nadruvis 3:6 Nemunas
Nadruvis 3:6 Arsenalas

Antras ratas

Nadruvis 7:10 Lygis
Garliava 6:6 Nadruvis
Nadruvis 5:8 Vikingai
Nadruvis 4:2 Kauno Kolegija
Nadruvis 3:7 Smūgis
Nemunas 3:1 Nadruvis

2015 m. Kauno MFL pirmenybių rezultatai

2015 m. Kauno MFL pirmenybių rezultatai

Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas Stadionas
1 1 20/05/2015 18:30:00 FK Nadruvis Aleksotas 0:1 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
2 1 20/05/2015 19:40:00 FMK Extreem 2:3 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
3 1 22/05/2015 19:00:00 FC Garliavos United Palemonas 0:2 Garliavos Adomo Mitkaus vid. m-kla
4 2 26/05/2015 18:30:00 FK Nadruvis FMK 2:0 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
5 2 26/05/2015 19:45:00 Aleksotas Palemonas 1:1 J. Dobkevičiaus vid. m-kla
6 2 28/05/2015 20:45:00 Extreem FC Garliavos United 3:4 NFA
7 3 02/06/2015 19:00:00 FK Nadruvis Extreem 1:0 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
8 3 04/06/2015 18:30:00 Aleksotas FC Garliavos United 1:0 J. Dobkevičiaus vid. m-kla
9 3 09/06/2015 19:40:00 Palemonas FMK 4:1 J. Dobkevičiaus vid. m-kla
10 4 09/06/2015 18:30:00 Aleksotas Extreem 2:0 J. Dobkevičiaus vid. m-kla
11 4 11/06/2015 19:00:00 FK Nadruvis FC Garliavos United 2:2 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
12 5 16/06/2015 19:00:00 FC Garliavos United FMK 2:0 Garliavos Adomo Mitkaus vid. m-kla
13 5 17/06/2015 19:00:00 FK Nadruvis Palemonas 0:2 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
14 5 30/06/2015 19:40:00 Palemonas Extreem 1:3 J. Dobkevičiaus vid. m-kla
15 5 09/07/2015 18:30:00 Aleksotas FMK 1:1 J. Dobkevičiaus vid. m-kla
16 6 22/06/2015 19:00:00 FC Garliavos United Palemonas 1:1 Garliavos Adomo Mitkaus vid. m-kla
17 6 29/06/2015 19:00:00 FC Garliavos United FMK 1:2 Garliavos Adomo Mitkaus vid. m-kla
18 6 30/06/2015 18:30:00 Aleksotas FK Nadruvis 4:0 J. Dobkevičiaus vid. m-kla
19 7 08/07/2015 19:00:00 FK Nadruvis FMK 1:2 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
20 7 08/07/2015 20:10:00 Extreem Palemonas 1:2 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
21 7 16/07/2015 20:45:00 Extreem Aleksotas 3:3 NFA
22 8 13/07/2015 19:00:00 FK Nadruvis Extreem 1:4 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
23 8 13/07/2015 20:10:00 FC Garliavos United Aleksotas 0:1 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
24 8 14/07/2015 18:30:00 FMK Palemonas 1:0 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
25 9 15/07/2015 19:00:00 FK Nadruvis Palemonas 1:2 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
26 9 23/07/2015 18:30:00 Aleksotas Palemonas 2:1 J. Dobkevičiaus vid. m-kla
27 9 02/09/2015 19:30:00 FK Nadruvis FMK 0:0 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
28 10 21/07/2015 19:50:00 FC Garliavos United FMK 0:1 Garliavos Adomo Mitkaus vid. m-kla
29 10 28/07/2015 19:00:00 FC Garliavos United FK Nadruvis 2:1 Garliavos Adomo Mitkaus vid. m-kla
30 10 28/07/2015 20:10:00 FMK Aleksotas 0:2 Garliavos Adomo Mitkaus vid. m-kla
31 11 04/08/2015 19:00:00 FC Garliavos United Extreem 1:2 Garliavos Adomo Mitkaus vid. m-kla
32 11 04/08/2015 20:10:00 Palemonas Aleksotas 0:3 Garliavos Adomo Mitkaus vid. m-kla
33 11 06/08/2015 20:45:00 Extreem FMK 2:0 NFA
34 12 12/08/2015 20:00:00 FC Garliavos United Palemonas 2:3 Garliavos Adomo Mitkaus vid. m-kla
35 12 13/08/2015 18:30:00 Aleksotas FMK 4:2 J. Dobkevičiaus vid. m-kla
36 12 13/08/2015 20:45:00 Extreem FK Nadruvis 3:5 NFA
37 13 17/08/2015 20:00:00 FC Garliavos United Extreem 3:1 Garliavos Adomo Mitkaus vid. m-kla
38 13 19/08/2015 19:00:00 FK Nadruvis Palemonas 4:0 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
39 13 02/09/2015 18:20:00 Palemonas Extreem 3:1 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
40 14 20/08/2015 19:00:00 FC Garliavos United Aleksotas 1:1 Garliavos Adomo Mitkaus vid. m-kla
41 14 26/08/2015 19:00:00 FK Nadruvis Aleksotas 1:0 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
42 14 27/08/2015 20:40:00 Extreem FMK 2:2 NFA
43 15 06/09/2015 11:00:00 Extreem Aleksotas 2:1 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
44 15 06/09/2015 12:10:00 FMK Palemonas 3:0 Šv. Pranciškaus vid. m-kla
45 15 06/09/2015 13:20:00 FK Nadruvis FC Garliavos United 1:0 Šv. Pranciškaus vid. m-kla

2014/15 7×7 KAFF Žiemos pirmenybės

2014/15 7×7 II diviziono A grupė

2014/15 7×7 II diviziono A grupė
07/12/2014 13:45 Grybai 3:6 Oniksas
13/12/2014 18:30 FC Standartas 4:9 Neris-2
20/12/2014 14:15 Šilainiai 9:4 Gelgaudiškis
20/12/2014 16:45 Oniksas 7:6 FK Nadruvis
27/12/2014 11:00 Grybai 4:7 Gelgaudiškis
27/12/2014 11:00 Oniksas 3:4 FC Standartas
27/12/2014 17:15 Neris-2 1:4 FK Nadruvis
28/12/2014 12:30 Futbolo.tv 3:12 Šilainiai
04/01/2015 11:15 Šilainiai 3:3 Oniksas
04/01/2015 12:30 Gelgaudiškis 3:2 FK Nadruvis
04/01/2015 13:45 FC Standartas 12:7 Futbolo.tv
04/01/2015 15:00 Neris-2 5:2 Grybai
11/01/2015 12:30 Oniksas 4:5 Neris-2
11/01/2015 13:45 Gelgaudiškis 8:9 Futbolo.tv
11/01/2015 15:00 FC Standartas 10:3 Grybai
18/01/2015 12:30 Neris-2 3:4 Šilainiai
18/01/2015 13:45 Grybai 6:14 Futbolo.tv
18/01/2015 13:45 Oniksas 12:4 Gelgaudiškis
18/01/2015 15:00 FK Nadruvis 6:5 FC Standartas
25/01/2015 13:45 Grybai 5:6 FK Nadruvis
25/01/2015 15:00 Futbolo.tv 0:3 Neris-2
01/02/2015 12:30 FK Nadruvis 20:2 Futbolo.tv
01/02/2015 13:45 Neris-2 7:4 Gelgaudiškis
01/02/2015 15:00 Šilainiai 6:4 FC Standartas
07/02/2015 21:00 Šilainiai 4:7 FK Nadruvis
14/02/2015 16:45 Grybai 3:11 Šilainiai
15/02/2015 11:15 FC Standartas 5:8 Gelgaudiškis
15/02/2015 12:20 Futbolo.tv 1:10 Oniksas

Antras etapas

07/03/2015 15:30 Kvintencija 7:6 FK Nadruvis
07/03/2015 18:00 Eiguliai 2:1 Oniksas
08/03/2015 18:30 Šilainiai 2:6 Selteka
08/03/2015 18:30 Neris-2 7:7 Feniksas
21/03/2015 20:30 Šilainiai 5:4 Feniksas
22/03/2015 10:00 Kvintencija 8:3 Eiguliai
22/03/2015 11:15 Selteka 2:1 Neris-2
22/03/2015 12:30 Oniksas 7:3 FK Nadruvis
25/03/2015 17:45 Neris-2 6:4 Eiguliai
28/03/2015 15:30 FK Nadruvis 5:5 Feniksas
29/03/2015 11:45 Kvintencija 6:4 Selteka
29/03/2015 15:30 Šilainiai 7:2 Oniksas